Shinytech Blog

 • Şubat 05, 2024

  Apple Watch Kordon Değişimi Nasıl Yapılır?
 • Ağustos 30, 2023

  iphone,magsafe kılıf, kılıf, iphone 15 pro max
 • Kasım 30, 2021 Akıllı Saat

  Gelişen teknolojiyle beraber hayatımıza girdikten sonra akıllı saat fiyatları teknoloji dünyasında çok merak edilen konulardan biri olmuştur. Fakat bunun hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir. Çünkü ürünlerin modelleri, barındırdıkları özellikleri ve markaları esas alınarak ücretleri belirlenir. Piyasada her bütçeye uygun modeller bulmak mümkündür. Ayrıca renk seçeneği de çok geniştir.

  Akıllı Saat Fiyatları
 • Modern hayatın en büyük getirisi, kuşkusuz yaşamı kolaylaştıran ürünlerin icadıdır. İnsan hayatının daha konforlu olmasını sağlayan mucizevi buluşların başında ise bluetooht kulaklık ve akıllı saat geliyor. Her iki ürün de pratik kullanımı ve bir yere bağlı ya da bağımlı olmadan istenilen her yerde kullanılabilme kolaylığı nedeni ile tercih edilmektedir.

  Bluetooth Kulaklık ve Akıllı Saat
 • Ekim 20, 2021 Bluetooth Kulaklık

  Kulaklıklar, özellikle mobil cihazların hayatımızda bu kadar çok yer almaya başlamasıyla birlikte en çok kullandığımız mobil aksesuar türlerinden biri olmaya başladı. Özellikle, bluetooth kulaklık teknolojilerinin günümüzdeki şeklini alması ve kullanışlığının artmasıyla birlikte bluetooth kulaklıklar gündelik hayatımızda en çok tercih ettiğimiz ürünler arasında yer alıyor. 

  Ancak piyasada bu kadar çok model olması ve bu modellerden her biri için gerekli gereksiz pek çok özellik sunuluyor olması bluetooth kulaklıklar için bu modeller arasından seçimi zorlaştıran faktörlerin çoğalması anlamına geliyor. Gelin sizlere bütçenizi zorlamayacak fiyat performans bluetooth kulaklık modellerinden en beğendiklerimizi tanıtalım. 

  Bluetooth Kulaklık
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR